Şehirde havalı, doğada iddialı!

İster şehir içinde, ister şehir dışında olun  yeni maceralarınızı RAV4 Hybrid’in şık tasarımı ve güçlü duruşu ile tamamlayın.

4X4 özelliği ile gelen daha yüksek yol tutuşu, virajlarda daha dinamik dönüş imkânı ve daha iyi direksiyon tepkisi sürüş keyfini artırıyor. Gelişmiş ses yalıtımı da yüksek hızlarda bile yol, rüzgâr ya da lastik gürültüsünün keyfinizi bozmasına izin vermiyor. Böylece RAV4 Hybrid sınıfındaki en sessiz araçlardan biri oluyor.

Güven veren araç geleneğini sürdüren RAV4 Hybrid, yüksek güvenlik özellikleri sunuyor. Güvenlik donanımı sadece tehlike oluştuğunda tepki vermekle yetinmiyor, olası tehlikeli durumları size önceden haber veriyor. 7 hava yastığı, ABS ve Araç Denge Kontrol Sistemi standart donanım olarak yer alıyor.

Tüm dünyada Toyota’nın öncüsü olduğu hibrit teknolojisine sahip olan RAV4 Hybrid, yüksek motor gücü, düşük CO2 emisyon değerleri ve yakıt tüketimi sayesinde mükemmel bir güç ve ekonomi dengesi sağlar. Ayrıca RAV4 Hybrid eşsiz, neredeyse tamamen sessiz güçlü ve keyifli sürüş hissini de sunmaktadır.

RAV4 Hybrid, gerçekten benzeri olmayan bir SUV’dur.

Toyota Hybrid teknolojisi ile tanışma sırası sizde!

ÖTV teşviği, taksit ve faiz fırsatı ile Toyota RAV4 Hybrid modelleri Toyota Plazalarda.


Önerilen yazılar