Range Rover Evoque

Range Rover Evoque 1.5 litrelik benzinli motor seçeneğiyle Borusan Otomotiv showroom’larında sizi bekliyor!

Gerek şehir içi kullanımda sundukları kullanım kolaylıkları, gerekse hobi amaçlı arazi sürüşlerindeki performanslarından dolayı SUV araçlar, günümüz otomobil severlerin neredeyse ilk tercihleri haline geldiler. Arazi koşullarında kullanılacak araç denilince akla ilk gelen markalardan olan Land Rover, hem şehirde hem de doğada olmak isteyenlere, performans ve lüksü bir arada sunduğu Range Rover Evoque ile benzersiz bir deneyim vadediyor.

Premium kompakt SUV sınıfta tasarımı ve off-road kabiliyeti ile fark yaratan Range Rover Evoque, motor seçeneklerine eklediği 1.5 litrelik benzinli motor seçeneği ile şehre ve ötesine hakim olmak isteyenler için ideal bir sürüş konforu sunuyor. Vergi avantajına sahip 1.5 litrelik 3 silindirli benzinli motor, ürettiği 160 BG ve 260 Nm torku ön tekerleklere 8 ileri otomatik şanzımanla aktarıyor. Önden çekiş sistemi sayesinde sağlanan ağırlık tasarrufu ile 100 kilometrede 8.0 litrelik bir ortalama yakıt tüketimi sunan Range Rover Evoque, 180g/km CO2 karbon salınımıyla da çevre dostu olmayı başarıyor.

Range Rover Evoque, her ne kadar genlerinde markanın off-road özelliklerini taşısa da hayatı kolaylaştıran teknolojik özellikleri, şehir içine uygun yapısı ve sunduğu konforu ile bünyesinde sadece o özellikleri taşımadığını gösteriyor. Geniş çapta bilgi ve eğlence seçenekleri sunan model, 10 inç çift dokunmatik ekranlı Pivi Pro haber/eğlence sistemiyle sunuluyor. Dijital gösterge paneli ve konsolun ortasında iki ayrı ekrandan oluşan sistemde, araç ve yol hakkındaki tüm bilgilere kolay ve anlaşılabilir şekilde ulaşıyorsunuz. Şehir içi kullanımda konforlu ve ferah bir sürüş için tüm ayrıntıların düşünüldüğü Range Rover Evoque’da, hava iyonizer sistemi de aracın içindeki hava içerisinde bulunan küçük partikülleri, toz ve polen gibi uçucu alerjik maddeleri yakalıyor..

Belirtmeden geçmeyelim, 2019’da Dünyada Yılın Kadın Otomobili (WWCOTY) yarışmasında En İyi SUV/Crossover şeçilen Range Rover Evoque ayrıca Euro NCAP’in gerçekleştirdiği çarpışma testlerinden aldığı 5 yıldızla segmentinin en güvenli Premium kompakt SUV’larından biri olduğunu kanıtladı.

Model ile ilgili daha fazla bilgi almak için Land Rover Türkiye web sitesini ziyaret edebilir, güncel araçları görmek için de Land Rover Online Rezervasyon Platformundan modeli inceleyebilirsiniz.

Önerilen yazılar