MAKALE

Seyahatlerde Yeni Deneyimler Yaşamaya Hazır Olun

Seyahatlerde Yeni Deneyimler Yaşamaya Hazır Olun

En lüks otelllerden butik konaklama tesislerine, seyahat deneyimi bu yıldan itibaren başka bir şeye dönüşüyor. Yeniliklerle tanışmaya hazır mısınız?

Son yıllarda yükselen lüks tatil anlayışının yanında gözden kaçmayacak bir akım daha var ki, o da deneyimin öne çıktığı yeni bir seyahat anlayışı. Otel sahiplerinden gezginlere herkes bugünlerde 2017’de öne çıkacak seyahat trendleri üzerine kafa yoruyor. Öyle ki hem işletme sahipleri hem de gezginler, yeni trendlere ayak uydurmak için farklı uygulamalara gitmeye başladı.

Hotel Awasi - Patagonya

Hotel Awasi – Patagonya

Gelişen Tasarım

Tasarım kavramı artık sadece butik otellere özgü olmaktan çıkıyor. Mariott, Hyatt, Hilton gibi lüks zincir oteller bile otellerinde tasarım konusuna daha fazla önem vermeye ve yeni konseptlerle müşterilerini karşılamaya başladı.

Deneyim Zenginliği

Elbette bir tatili en iyi yapan şeylerden biri de yaşattığı deneyim. Bu nedenle AirBnb, son yıllarda gezginler tarafından sıkça tercih ediliyor. Oteller de bu tercihi dikkate alarak, müşterilerine farklı deneyimler yaşatmak için kolları sıvadı. Farklı ağırlama biçimlerinden kişiye özel yemek tercihlerine kadar artık pek çok otel, müşterilerine unutulmaz anılar yaşatmak için birbiriyle yarışacak.


Önerilen yazılar