Yazın Öne Çıkan Gelinlik Trendleri

Saten tasarımlar, kolları saran tüller, düşük omuzlar, çiçek motifleri ve straplez duruş yaz sezonunda öne çıkıyor.

Her tarzdan ve bedenden kadını en özel günlerinde hayallerine kavuşturan Oleg Cassini Kreatif Direktörü Viola Chan, sezonun öne çıkan gelinlik trendleri hakkında bilgi verdi. Yaz gelinlerini saten tasarımlar, kolları saran tüller, düşük omuzlar, çiçek motifleri ve straplez bir duruş bekliyor…

Yeni sezon gelinliklerde tüllerin romantikliği öne çıkıyor. Kolları incecik saran transparan tüllere eşlik eden güpürler ve çiçek desenleri, dar kesim inen tül eteklerle birleşiyor. En sevilen modellerden düşük omuzlar yeni sezonda öne çıkıyor. Viola Chan, transparan tüllerin çiçek motifleriyle birleştiği, göğüs kısmını sımsıkı sararak hatları ortaya çıkaran cesur tasarımların da trendlerde yerini alacağını söylüyor. Gelinlerin vazgeçilmezi tüller, kolları boydan boya sararak romantik bir görünüm sağlıyor. Göz alıcı kabarık eteklerin özel çiçek motifleriyle adeta dans ettiği tasarımlar gelinleri bir masal prensesine dönüştürüyor.

Viola Chan, yarattığı tasarımlarında en sevilen modellerinden, minik çiçek motifleriyle sarılı gelinliklerin, çiçek bahçesi hissi yaratarak bahar ve yaz gelinlerinin en sevdiği modellerden olduğunu söylüyor. Satenin asilliği straplez duruşla bir araya gelerek modern gelini yaratıyor. Sade tasarımları sevenlerin en çok tercih edeceği model olan saten kesimler, sırttaki büyük kurdele ile ihtişamını ortaya koyuyor. Düşük omuzlara bol kesim kolları saran tüller eşlik ederek modern prenses hissi yaratıyor.


Önerilen yazılar