MAKALE

Doğanın Kalbinde Toplantı Deneyimi NG Sapanca ...

Doğanın Kalbinde Toplantı Deneyimi NG Sapanca & NG Enjoy’da!

Toplantınızı konforun ve doğanın keyfini bir arada deneyimleyebileceğiniz NG Sapanca & NG Enjoy’da yapmanız için 4 neden!

Etkili ve hep hatırlanacak bir toplantı düzenlemeye; hem etkinliğinizden başarılı sonuçlar almak hem de katılımcılara hiç unutamayacakları harika anılar hediye etmeye ne dersiniz?

İşte ofis hayatına kısa bir mola verip toplantınızı şehir dışında, yeşilin tam ortasında; konforu, lüksü ve doğallığı bir arada deneyimleyebileceğiniz bir lokasyonda, NG Sapanca & NG Enjoy’da yapmanız için 4 neden:

1. Doğanın Tadını Çıkarabilirsiniz

Günlük hayatın yoğunluğuna ve şehir hayatının yüksek temposuna mola verip sakin, yeşil doğada vakit geçirmek için her mevsim başka bir renk cümbüşü sunan Sapanca’da bulunan NG Sapanca & NG Enjoy , harika bir tercih olacak.

Siz de benzersiz toplantılar için NG Sapanca & NG Enjoy’u ve eşsiz toplantı alanlarını seçebilirsiniz. Böylece hem kendinizi hem de tüm katılımcıları rutinin dışına çıkarıp yeniliği tetiklemiş, farklı bir şey yapmanın getirdiği heyecanı uyandırmış olabilirsiniz.

Hatta oksijen kaynağı yemyeşil bir ormanın kalbinde bulunan NG Sapanca & NG Enjoy’da, bir uzman terapist eşliğinde, dünyanın birçok ülkesinde uygulanan bir sağlık yöntemi haline gelen Orman Terapisi’ni de deneyimleyebilirsiniz!

2. Üst Düzey Hizmetlerden Faydalanabilirsiniz

İster küçük çaplı bir akşam yemeği ister çok katılımcılı büyük bir konferans planlıyor olun, her zaman etkinliğinizi destekleyecek materyallere, iyi bir catering hizmetine, sorunsuz çalışan teknolojilere ve katılımcıların keyifli vakit geçirmesini sağlayacak aktivitelere ihtiyacınız olur. NG Sapanca & NG Enjoy’un üst düzey toplantı hizmetleri birçok farklı türdeki etkinliğinizi en verimli şekilde düzenlemeniz için tasarlandı.

1400, 660 ve 740 metrekarelik üç farklı alanıyla Amber’de konuklarınızı farklı düzenlerde ağırlayabilir, tamamen gün ışığı alan, orman manzaralı bu alanda toplantılara olan bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Ormanlık alanın içinde bulunan Taş Ev ise huzurlu enerjisi ve eşsiz atmosferi sayesinde toplantılarınıza kolayca konsantre olmanızı sağlayacak.

Hem etkinliklerinizin yolunda gitmesi hem de katılımcılarla etkileşimi artırmak için çok önemli. olan akıllı teknoloji çözümleri ve dijital araçlar da elinizin altında olacak. NG Sapanca & NG Enjoy’un en güncel teknik ekipman ile donattığı fonksiyonel 15 toplantı odası ve salonundan gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

3. Hem Tatil Hem İş Yapabilirsiniz

Konaklamanızın asıl amacı toplantı olsa da diğer yandan NG Sapanca & NG Enjoy’un sunduğu lüks hizmetlerin keyfini çıkarıp boş zamanınızı keyifli bir biçimde değerlendirebilirsiniz.

Sakin bir sabah yürüyüşü, sonra güzel bir kahvaltı, doğa manzaralı salonlarda verimli bir toplantı, lezzetli yemek molaları, ardından tüm yorgunluğu attıracak bir masaj ile iş ve tatili bir arada yapmanız mümkün.

Dünyanın en prestijli turizm ödülleri arasında bulunan World Luxury Spa Awards’ın ödüllendirdiği SPA merkezi Aliva SPA’yı da deneyimleyip ruhunuzu ve bedeninizi tazeleyebilir; her mevsim açık beş kapalı havuzunda dilediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz.

NG Enjoy’da bulunan dört restoran, kafe, bar ve ice cream shop’u da, keyifli yemekler için sizleri ağırlamayı bekliyor.

4. Tüm Bu Ayrıcalıklara Kolayca Ulaşabilirsiniz

Bir etkinlik planlarken tüm davetlilerin herhangi bir zorluk çekmeden katılabilmesi için lokasyon seçimine özen göstermek çok önemli. İstanbul, Ankara ve Bursa gibi üç önemli merkezin tam ortasında yer alan Sapanca’da bulunan NG Sapanca & NG Enjoy, bu konuda büyük bir avantaj sağlıyor. İstanbul’dan NG Sapanca & NG Enjoy’a yapılacak araba yolculukları sadece 1 saat sürüyor. Havayoluyla gelecekler ise Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 99 km’lik kısa bir mesafe kat ederek Sapanca’ya ulaşabiliyor.

NG Sapanca & NG Enjoy ayrıca, yeni uluslararası güvenlik ve fiziksel mesafe önlemlerine uyum sağlamak için birçok yeni protokolü de uygulamaya koydu. “Güvenli Turizm” sertifikası ve çevre/iş güvenliği risklerini en aza indiren acil durum planları ile güvenli toplantı ve konaklamaları garanti ediyor.


Önerilen yazılar