Yaşasın Çeşitlilik!

Sonbahar 2020 Tommy Icons koleksi̇yonunun reklam kampanyası modada kapsayıcılığı ve çeşi̇tli̇li̇ği̇ savunuyor

Moda sektörü bir süredir kapsayıcılık ve çeşitlilik kavramlarını tartışıyor ve Tommy Hilfiger da reklam kampanyalarıyla bu tartışmada temsil edilmeyenlerin haklarını savunmaya devam ediyor. Modanın nasıl görünmesi gerektiğine dair cesur mesajlar vermeyi sürdüren marka, farklı kültürlerden, etnik kökenlerden ve yaş gruplarından değişik beden tiplerine sahip modelleri gururla sunuyor. Bu yolculuktaki en yeni adım ise Sonbahar 2020 Tommy Icons kampanyası. Kampanya, markanın tarihi boyunca moda sektörünün neleri temsil ettiğine ilişkin sınırları zorlayan yaklaşımını geliştirmeye devam ediyor.

Sonbahar 2020 Tommy Icons kampanyasının kadrosunda rol alan global ikonlar, ödünsüz özgünlükleri ve kendileriyle barışık olmalarıyla kendi öz ifade yolculuklarına çıkan tüketicilere ilham kaynağı oluyor.

Kampanyanın kadrosunda rol alan küresel ikonlar ve influencer’lar arasında başörtüsüyle başarıya ulaşan siyah model Halima Aden, sektördeki yaş önyargılarını yıkan Carolyn Murphy, androjen görünümüyle yerleşmiş cinsiyet normlarını aşan Dilone, büyük beden siyah bir model olarak çığır açan oyuncu, yazar ve aktivist Precious Lee ve güzellik ve moda alanında beyaz dışındaki ten renklerine sahip insanların daha çok temsilini savunan Soo Joo Park gibi isimler yer alıyor.

‘Birlikte İleriye’ teması etrafında şekillenen Sonbahar 2020 Tommy Icons koleksiyonu için bir araya gelen bu isimlerin her biri kendi benzersiz tarzıyla sektörde daha fazla kapsayıcılığı savunan ve modern Amerika’yı yansıtan bir kadro.

Sonbahar 2020 Tommy Icons Sonbahar 2020 kampanyasının çekimleri Disney’in Golden Oak Ranch tesisinde, her kültürün benzersiz güzelliklerini eserlerine yansıtan fotoğrafçı Dan Martensen tarafından gerçekleştirildi. Amerika’nın tüm renklerini kucaklayan bir yaklaşımla tasarlanan koleksiyon, maceraperest stilleriyle modern bir enerji yayarken bir yandan da markanın zamansız DNA’sına ve değerlerine sadık kalıyor.


Önerilen yazılar