Yaza Sıcak Bir Karşılama

Swarovski’nin ışıltılı, cesur ve rengarenk yaz koleksiyonu, hayatı doyasıya yaşama felsefesini taşıyor.

Yaz demek kaçamaklar yapmak, hayatı doyasıya yaşamak demek. Havalar ısınıyor, seyahate çıkıyor, deniz kıyılarında tatiller yapıyoruz. Swarovski de yaz koleksiyonunda bu uçarı havadan beslenmiş. Tasarımlarına adeta Portofino, Capri, Mikonos gibi Akdeniz ruhunu doyasıya yaşatan tatil beldelerinden bir hava getirmiş.

Lezzetli dondurmalar, renkli kokteyller, deniz canlıları figürleri… Yaza ait tüm renkli detaylar kendilerine koleksiyonda bir yer bulmuş.

Birçok farklı oyuncu yolla ışıldayarak, kadınlara kendini harika hissettiren ve onlara ışıltı katan göz alıcı koleksiyon, renk ve mutluluk dolu anlarla ve macerayla dolu bir hayata yolculuk etmek için günlük normlardan kaçma arzusunu konu ediniyor.

Mesajı #FollowYourDesires yani “Arzularını Takip Et” olan Yaz 2019 koleksiyonunun reklam kampanyası da bir grup kadını daha renkli, eğlenceli ve canlı bir hayat tarzı ararken tasvir ediyor. Koleksiyonun karşı konulmaz şirinlikte bir zevk ve asilikle öne çıkan ruhunu mükemmel bir biçimde tamamlıyor.

Koleksiyonda en fazla öne çıkan serilerinden Ocean’da ıstakoz, yengeç, denizatı ve küçük deniz kabuğu figürleri yer alıyor ve bunlar göz alıcı halka bileklik ve kolyelerle harika bir uyum yakalıyor.

Yelken halatından ilham alan Ocean View serisi günlük yaz gardıroplarına tarz sahibi denizci tarzını anımsatan bir yorum katıyor. Yazın sıcak günleri ve geceleri için ideal bir seçim olan Oz, zümrüt rengi Swarovski kristalleri ve altın tonlarının şık bir renk kombinasyonuyla tamamlanıyor.

Yaz anılarını çağrıştıran No Regrets serisinde ise çilek kırmızısı, şeker pembesi, nane yeşili, altın sarısı ve yoğun mavi renklerden oluşan modern bir renk paletini, dondurma, kokteyl ve muz gibi eğlenceli figürlerde görüyoruz.

Swarovski, ışıltılı, cesur ve rengarenk takı ve aksesuar koleksiyonuyla yaza sıcacık bir hoş geldin diyor

 


Önerilen yazılar