MAKALE

Yeni Lüksü Yaşayın, Bavulu Evde Bırakın

Yeni Lüksü Yaşayın, Bavulu Evde Bırakın

Bahamalar’da bulunan Ocean Club’ı ziyaret etmeye karar verirseniz bavul hazırlamanıza gerek yok, çünkü otel sizi tepeden tırnağa lüks moda ile donatıyor.

Tatil öncesi bavul hazırlamak, sonra o bavulları kalabalık havalimanlarına ve ardından otele taşımak belki de seyahate çıkmanın en can sıkıcı tarafı. Bir Four Seaons oteli olan Ocean Club da bu sorunun üstesinden gelmek için konuklarına lüksün doruklarında, ayrıcalıklı bir paket hazırladı.

Bahamalar’da tropik bir tatile çıkacak ve Ocean Club’da konaklayacak olanlar artık yanlarına sadece pasaportlarını alıp yola çıkabiliyor. ‘No Luggage Required’ adlı bu özel paket size tatiliniz boyunca giyebileceğiniz ve kullanabileceğiniz, çok seçkin markaların ürünlerinden derlenmiş mikro gardıroplar hazırlıyor.

Bu özel program Four Seasons Ocean Club’ın lüks moda butiği Carlo Milano tarafından sağlanıyor. Oteldeki konaklamanızdan birkaç hafta önce size gönderilen basit soruları cevaplıyor ve onlara zevkleriniz, stiliniz, bedeniniz ve renk seçeneklerinizle ilgili bilgiler veriyorsunuz. Tatilin amacı ve işiniz gibi bilgileri de alan Carlo Milano’nun stilisti ardından size uygun bir mini koleksiyon hazırlamaya başlıyor. Plaj giysilerinden iç çamaşırına, kol saatinden güneş gözlüğüne kadar, tatil boyunca size gerekecen her giyim eşyasını ve aksesuarı içeren bu koleksiyon Etro, Roberto Cavalli, Versace ve YSL gibi markaların ürünlerini içeriyor.

Seçebileceğiniz üç farklı paketten ilki olan Beachgoer daha çok havuzda ve plajda tercih edebileceğiniz konforlu giysileri içerirken Weekender adlı paket size gündüzden geceye eşlik ederek her duruma uyacak giysiler sağlıyor. En ayrıcalıklı paket olan Jetsetter ise lüksün doruklarındaki markaların stil sahibi tasarımlarından oluşuyor.

Otele vardığınızda styling ister okyanus manzaralı villanızda, ister Carlo Milano’nun şık butiğinde gerçekleşiyor. Seçilen giysiler tam bedeninize göre ayarlanırken siz de bir yandan şampanyanızı yudumlayıp otelin Dune adlı restoranından gelen atıştırmalıkların tadına varıyorsunuz.

No Luggage Required paketinde, bir yandan Karayipler’de muhteşem bir tatil yaparken diğer yandan kişisel stilistiniz gibi davranan ekibin seçtiği giysilerle, tarzınızı yansıtan ve tamamen size özel koleksiyona sahip oluyorsunuz.

 


Önerilen yazılar