Yılbaşı Partisi İçin Parlak Fikirler

Yeni yıla sevdiklerinizle bir ev partisinde girmeyi düşünüyorsanız, evinizi süslemeniz için bazı önerilerimiz var.

Her yıl, yeni bir umut ve mutluluk demek. En güzeli ise yeni yıla insanın sevdikleriyle, eğlenerek girmesi. Ne derler, yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş. Bununla birlikte şayet bir ev partisi düzenleyecekseniz, güzel bir hazırlık yapmak da şart.

Hazırlıkların en önemlisi ise tabii ki evin süslenmesi. O gün sıradan bir gün olmadığı için parlak, simli, ışıltılı süsler veya fikirler işinizi kolaylaştırabilir. Renkli balonlar da yılbaşı partiniz için tercih edebileceğiniz seçenekler arasında. Eviniz büyükse, 20-25 adet civarında balon sizin için yeterli olacaktır.

Sandalyeleri çiçeklerle süslemek de farklı ve sıradışı bir fikir olarak aklınızın bir köşesinde durabilir. Tasarım mağazalarında kolaylıkla bulabileceğiniz dekoratif çiçeklerin evinize ayrı bir hava katacağından emin olabilirsiniz.

Peki ya davet ettiğiniz tüm kadın arkadaşlarınıza yıldızlı taçlardan takmaya ne dersiniz? Son yıllarda genellikle doğum günlerinde gördüğümüz rakamlı balonlar da 2017’ye girerken olmazsa olmaz süsler arasında. Son olarak bir yılbaşı partisi konfetisiz düşünülemez. Saat 12’yi geçer geçmez konfetiler patlasın, yeni yıl kutlu olsun!

yilbasipartisi2016_09

Balonlar

yilbasipartisi2016_08

Balonlar

yilbasipartisi2016_07

Konfetiler

Konfetiler

yilbasipartisi2016_02

Yıldızlı Taç

Yıldızlı Taç


Önerilen yazılar