MAKALE

Yüksek Performans ve Konfor Bir Arada

Yüksek Performans ve Konfor Bir Arada

Uzun motor yolculukları, BMW Motorrad’ın Yeni K 1600 Serisi ile daha keyifli, konforlu ve güvenli bir hale geliyor.

BMW Motorrad geçtiğimiz günlerde dikkatleri üzerine çeken Yeni K 1600 modellerini tanıttı. Hepsi de çığır açan teknolojilerle donatılmış ve yüksek performanslı 6 silindirli motora sahip dört modelin dördü de farklı karakterlere sahip. K 1600 GT, serinin çevik ve dinamik modelini temsil ediyor. K 1600 GTL ise konforlu ergonomisi ve arka çantası ile daha keyifli bir sürüş tecrübesi sunuyor. “Uzun Yolların Ruhu” ilkesini benimseyen K 1600 Bagger, alçak kuyruk kesitiyle iki tekerlekli zarafet, güç ve lüksün öncüsü olarak öne çıkıyor; sürücüsünün her yolu, seyahati ve anı yoğun bir şekilde deneyimlemesini sağlıyor. K 1600 Grand America ise sıralı altı silindirli motorun üstün performansını, uzun mesafeli yolculukları büyüleyici olduğu kadar konforlu bir deneyim haline getiren özel donanımlarıyla birleştiriyor.

Yeni K 1600 modelleri, sürücüleri daha rafine bir sürüş deneyimine kavuşturmak için yapılan teknik iyileştirmelerle geliyor. Yapılan bu değişiklikler, iyileştirilen emisyon değerlerine ek olarak, 160 bg güç ve 180 Nm tork üreten motor altı silindirli motorun performansına da katkı sağlıyor. Ayrıca daha üstün çekiş gücü ve doğrusal hızlanma yeni nesil motorun göze çarpan özellikleri arasında yer alıyor.

Motor modellerinde kullanılan BMW Motorrad Dynamic Elektronik Süspansiyon Ayarı, sürüş koşullarına ve manevralara göre süspansiyonu otomatik olarak uyararak sürüş güvenliği, performans ve konforu yeni boyutlara taşıyor.

Yeni serinin öne çıkan teknolojik donanımları arasında standart olarak sunulan entegre harita navigasyonu ve bağlantı özelliklerine sahip yeni 10,25 inç TFT renkli ekran dikkat çekiyor.

Yeni K 1600 modelleri Dynamic, Style ve Option 719 olmak üzere birbirinden çekici üç farklı renk seçeneğiyle sunuluyor. Ayrıca K 1600 Bagger ve K 1600 Grand America için bir de “Option 719 “Midnight” adlı eşsiz bir renk seçeneği sunuluyor.


Önerilen yazılar