MAKALE

Zipcar ile Saatlik ve Günlük Araç Kiralayın

Zipcar ile Saatlik ve Günlük Araç Kiralayın

Zipcar; iki hizmeti tek uygulamada sunan, ihtiyacınıza göre değişen bir araç kiralama hizmetidir.  

ZipTrip, “Aldığın yere geri bırak” hizmet modelidir. Aracınızı rezerve edip, saatlik veya günlük kiralayabilirsiniz. Hatta şöyle bir güzelliği daha var; saatlik rezervasyonunuzda, rezervasyon başına 20 km; günlük rezervasyonunuzda ise her gün için 20 km yakıt ücretsiz!  

Özgürlüğün tadını çıkartın diye ZipFlex var! ZipFlex “hizmet bölgesi içerisinde istediğiniz yere bırakın” modelidir. ZipFlex’le 15 dk’lık kiralamaların keyfini çıkarırsınız! 

Zipcar’da telefonunuz her şeyiniz! Aracınıza ulaşmak için bluetooth ve konum özelliklerinin açık olduğundan emin olun! “Kilidi aç” butonuna basarak kiralamanızı başlatabilirsiniz. İşte bu kadar kolay! Anahtar aracın torpido gözünde! İşiniz bittiğinde anahtarı aldığınız yere bırakıp, kiralamanızı sonlandırmayı unutmayın. 

Zipcar’da kurumsal üyeler için de avantajlar var. İş’te Zip; dakikalık, saatlik ya da günlük kiralama imkanları sunar. Ani çıkan ya da planlı iş seyahatleriniz, toplantılarınız için şirket aracınız Zipcar’da her zaman hazır.  

Üstelik Zipcar’da yakıtınızı Opet’lerden ücret ödemeden alırsınız. Tüm Opet’lerde, “Otobil” ile depoyu doldurabilirsiniz.  

Birçok kampanya için üye olup bizi takip edebilirsiniz. 


Önerilen yazılar