MAKALE

Bahar Tazeliğinde Makyaj Sırları

Bahar Tazeliğinde Makyaj Sırları

Güneşli günlerin başladığı ilkbahar aylarında siz de güzelliğinizle ışıldamak isterseniz ipuçlarımızı izleyin.

Bahar aylarının içimizi ısıttığı bu dönemde, cildinizin kusursuz görünmesi için çok zaman harcamanıza gerek yok! Yalnızca birkaç ürünle yapacağınız makyaj, cildinize harika bir canlılık kazandıracak.

Cildiniz İçin

Öncelikle her mevsim nemlendirici ve güneş koruyucu kullanmanız gerektiğini unutmayın. Bunun için, hem cildi nemlendiren hem de SPF 30 içeren Soins BB kremi tercih edebilirsiniz. Hafif yapısı ve pratik uygulamasıyla cildinize canlı bir görünüm, size de zaman kazandırır. Ayrıca renk eşitleyici özelliği sayesinde makyaj bazı olarak da kullanılabilir. Ciltteki minik kızarıklıkları giderir ve cilde canlı bir görünüm kazandırır. İçinde bulunan Hindistan cevizi yağı, cildinize doğal bakım yaparak hoş bir koku verir.

Dudaklarınız İçin

Dudaklarda kullanılan renkler bahar makyajına uygun yani doğal olmalıdır. Soins Lip & Cheek likiti dudağınıza, yanağınıza ve göz kapağınıza uygulayarak hem doğal hem de canlı bir görünüm yaratabilirsiniz. Hint yağı, hindistan cevizi yağı ve tatlı badem yağı içeren likit hem çok kolay uygulanıyor, hem de yanakları ve dudakları renklendirip nemlendiriyor.

Gözleriniz İçin

Son olarak, kirpiklerinize maskara sürerek bahar makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Bahar aylarında cildiniz böyle hafiflikte bir makyajla dinlenmiş olur, makyaj çantanızın ağırlığından kurtulursunuz.


Önerilen yazılar