MAKALE

Bu Mobil Uygulamalarla Hayatınız Artık Çok Daha Ko...

Bu Mobil Uygulamalarla Hayatınız Artık Çok Daha Kolay!

Teknolojinin hayatımızı son derece kolaylaştırdığı bugünlerde artık devir, en iyi uygulamaları takip etme devri! O zaman daha basit bir hayat yaşamak ve zamanınızı verimli kullanmak için uygulama önerilerimize mutlaka göz atın!

Hayat tüm hızıyla akarken, teknolojik gelişmelere ayak uydurmak için de elimizden geleni yapıyoruz. Hayatımızı planlayan, uyku ve yemek saatleri gibi alışkanlıklarımızı takip ettiğimiz nice müthiş uygulamayla, cep telefonlarımız çoktan kimliğimiz gibi oldu. Biz de hayatınızı daha fazla kolaylaştıracağını düşündüğümüz ve bu sıra revaçta olan mobil uygulamaları sizinle paylaşmak istedik:

ProShot

İyi bir cep telefonunuz ve filtre programınız olduğu sürece, günümüzde artık iyi fotoğraflar çekmeniz mümkün. Fakat bu işi biraz daha ileriye götürmek ve fotoğrafla ilgili kendinizi geliştirmek istiyorsanız, ProShot uygulamasını indirmelisiniz. ‘’Hayatımızın neresini kolaylaştırıyor?’’ derseniz, fotoğraf çekerken dakikalarınızı harcamak yerine, bu uygulama sayesinde daha kısa sürede iyi fotoğraf çekeceksiniz.

ProShot

ProShot

GoodLook

Özellikle kadınların gün içinde en çok vaktini harcadığı yer, gardırobun önü olsa gerek. İşte birileri bu zamanı kısaltmanın çaresini düşünürken, GoodLook’u keşfetmiş. Uygulama, size moda ve güzelliğe dair ipuçları veriyor. Profesyonel stilistlerin kadın ve erkekler için kıyafet kombinleme önerileri sayesinde, gardırop önünde geçirdiğiniz vakit de kısalacakmış gibi görünüyor.

GoodLook

GoodLook

AppDetox

Bu uygulamaya istisnasız herkesin ihtiyacı var. Cep telefonunuzu ne kadar bilinçli kullanırsanız kullanın, onun bazen ne kadar çok vaktinizi aldığını fark etmeyebilirsiniz. AppDetox sayesinde, işinize yoğunlaşmak için gereken konsantrasyonu toparlayabilecek, günlerinizi daha verimli geçirebileceksiniz.

AppDetox

AppDetox

Moovit

Hepimizin en büyük derdi, İstanbul trafiği. Moovit, saatlerimizi harcadığımız yolları daha verimli kullanmak için yine İstanbul’da yaşayan herkesin telefonunda bulunması gereken bir uygulama. Tüm dünyada 30 milyon kullanıcısı olan uygulama, toplu taşıma araçlarının ne zaman durakta olacağından, ne kadar zamanda nereye seyahat edebileceğinize kadar birçok bilgiye sahip.

Moovit

Moovit

Clap to Find

Bazen büyük çantalarda bazen de evde cep telefonunuzu bulmakta zorlanıyorsanız, Clap to Find sayesinde bir alkışla telefonunuz ortaya çıkıyor. Özellikle evden acilen çıkmak zorunda olduğunuz ve panik halinde telefonunuzu aradığınız zamanlarda, bu uygulama ilaç gibi gelecek.

Clap to Find

Clap to Find

Clap to Find

Clap to Find

Clap to Find

Clap to Find


Önerilen yazılar