C-HR HYBRID

Elmastan ilham alınan kusursuz tasarımı, özenle hazırlanmış detayları ve hibrit model seçeneği ile şehrin uyumunu Toyota C-HR ile yakalayın.

Boomerang şeklindeki led arka stop lambaları ve eşsiz coupé hatları her görüşte sizi kendisine aşık edecek. SUV konforunda dinamik bir hatchback kullanma hissi veren C-HR Hybrid alışkanlıklarınızı değiştirecek.

1997 yılından beri Hibrit araçların öncülüğünü yapan Toyota gelişmeye ve iyileşmeye devam ediyor. Hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanan hibrit modeller yakıt tasarrufu sağlamasının yanında emisyonlarını da azaltır. Ayrıca prize gerek duymadan bataryalarını kendi kendine şarj eder. Hem benzinli hem de elektirikli olmak üzere iki motora sahip olan hibrit araçlar ile iki kat daha fazla güç ve iki kat daha fazla tepki sizinle olsun.

En gelişmiş hibrit teknolojisi ile sunulan C-HR, yüksek performansı ve düşük yakıt tüketimini bir arada sunuyor. Sessiz ve pürüzsüz bir sürüş deneyimi sağlayan hibrit teknolojisi sayesinde şehir ile bütünleşip yolculuk keyfinizi katlayarak artırın.

Kısacası, Toyota C-HR Hybrid’e her sürüşte tekrar aşık olacaksınız…

Toyota Hybrid teknolojisi ile tanışma sırası sizde!

ÖTV teşviki, taksit ve faiz fırsatı ile Toyota C-HR Hybrid modelleri Toyota Plazalarda.


Önerilen yazılar