MAKALE

Cayenne Ailesinin En Özel Versiyonu

Cayenne Ailesinin En Özel Versiyonu

İşte Porsche’un popüler SUV model ailesi Cayenne’in en yeni üyesi: rafine ve dikkat çekici Cayenne Platinum Edition!

Cayenne serisinin popülaritesini daha da yükseltecek stil sahibi özel Platinum Edition serisi geçtiğimiz günlerde tanıtıldı. Porsche Cayenne Platinum Edition, sahip olduğu ekstra donanımların yanı sıra, adından da tahmin edebileceğiniz gibi, saten platin boya kaplamalı özel tasarım öğeleriyle dikkat çekiyor.

Otomobile ismini veren platin, birçok detayda dikkat çekiyor. Bunlara ön hava girişindeki çıtalar, LED arka far şeridine entegre edilmiş Porsche yazısı, arkadaki model ismi ve yalnızca bu seriye özel saten platin boya ile kaplanmış standart 21 inç RS Spyder Design jantları dahil.

Spor egzoz uçları ve siyah yan cam çıtaları da bu özel serinin sportif ve zarif görünümünü daha da vurgulayıcı hale getirmiş. Beyaz ve siyah gibi opak renklerin yanı sıra, Jet Siyahı, Carrara Beyazı, Mahogany, Ay Işığı Mavisi gibi metalik renkler ve Tebeşir özel renk seçenekleri de sunuluyor.

Aracın iç mekanında ise bizi “Platinum Edition” logolu alüminyum kapı eşikleri karşılıyor. Tebeşir emniyet kemerleri, alüminyum- gümüş renkli kaplamalar iç mekana özel bir dokunuş katıyor.

Cayenne Platinum Edition modelinin iç tasarımında ayrıca Porsche Dinamik Aydınlatma Sistemi, panoramik tavan sistemi ve karartılmış cam, Bose® ses sistemi, ortam aydınlatması, sekiz yönlü deri spor koltuklar, ön ve arka koltuk başlıklarındaki Porsche arması ve gösterge panelindeki analog saat gibi detaylar dikkat çekiyor.


Önerilen yazılar