Çok Tatlı Bir Tatil!

Dünyanın ilk Nutella temalı pop-up oteli konuklarına birbirinden ilginç lezzetlerle dolu bir hafta sonu yaşattı.

Günün her saati insanı mutlu eden yiyeceklerden olan ve dünyanın her yerinde sadık bir hayran kitlesine sahip Nutella, hayranlarıyla olan güçlü bağlarını kutlamak adına geçtiğimiz ay dünyanın ilk Nutella temalı oteli Hotella Nutella’nın kapılarını çok özel bir konaklama deneyimi için açtı. Nutella’nın düzenlediği yarışmayı kazanan üç şanslı çift, tüm bir hafta sonu boyunca Kaliforniya’daki Napa Vadisi’nde bulunan bu pop-up otelde Nutella’ya doydu.

Hotella Nutella’nın her bir köşesi, Nutella kavanozu şeklindeki giriş kapısı ve resepsiyon masası da dahil olmak üzere, Nutella’ya özgü detaylarla dolu olarak tasarlanmış.

Odaları kırmızı yatak örtülerinin üzerindeki kruvasan, waffle ve Nutella şeklindeki yastıklarla dekore edilmiş. Odalarda ayrıca, misafirlerin adıyla kişiselleştirilmiş Nutella kavanozları ve eğer böyle bir otelde bunun olabilmesi mümkünse, aniden gelen tatlı krizleri için ekmek kızartma makinesi ve artizan ekmekler de unutulmamış. Odalardaki terlik, bornuz ve havlulara Hotella Nutella’nın logosu işlenerek son dokunuş tamamlanmış.

Açık yüzme havuzu, jakuzi, yemek temalı filmlerin gösterildiği sinema odası, oyun ve spor salonu gibi aktivitelerin misafirlerin hafta sonuna renk kattığı Hotella Nutella konaklama deneyiminin en öne çıkanı ise tabii ki Nutella’yla hazırlanan gurme lezzetler oldu.

Konaklamaya davet edilen ünlü şefler, balzamik Nutella soslu kuzu, Nutella’da kavrulmuş domuz tako gibi akla gelmeyecek tariflerlerin bulunduğu eşsiz menüleriyle misafirleri ağırladı. Ayrıca Hotella Nutella’nın konukları yine usta şeflerin verdiği, krep, akşam yemeği için kahvaltı hazırlama ve evde ekmek yapma atölyesi gibi çeşitli interaktif etkinliklere de katılarak hem mutfaktaki becerilerini bir üst seviyeyeye çıkardı hem de tariflerine Nutella eklemenin yöntemlerini öğrendi. Şarap tadımları, Nutella ve ekmek eşleştirme menüleri, pankek ile misafirlerin portrelerini yapan Dancake ekibinin gösterisi de bu hafta sonunu hem gözler hem de damaklar için unutulmaz kılan diğer aktiviteler oldu.


Önerilen yazılar