Dünyanın En Lüks Yatı

Sadece üyelere özel dünyanın en büyük yüzen kulübü, ayrıcalıklı konuklarını hayal gücünün sınırlarını zorlayan bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor.

İngiliz lüks yaşam tarzı şirketi Quintessentially, dünyanın en büyük süper yatını tanıtmak için hazırlıklar yapıyor. Sadece üyelere özel bir hizmet sunacak lüks teknenin ayrıcalıklı servisinden yararlanmak için üyelerin ödemesi gereken tutar ise, yıllık 18.700 dolar olacak.

‘Dünyanın en büyük yüzen kulübü’ olarak lanse edilen ve ismi Quintessentially One olarak açıklanan 720 feet uzunluğundaki tekne, tüm yıl boyunca dünyanın çeşitli yerlerini dolaşacak ve yolcularını Monaco Yacht Show, Cannes Film Festivali ya da Abu Dabi Grand Prix gibi prestijli etkinliklere de götürecek. Geleneksel Cruise anlayışından farklı olarak misafirler için özel etkinliklerin ve özel partilerin düzenleneceği teknede konuklar, dünyaca ünlü müzisyenlerin konserlerini de izleyebilecekler.

Bir kütüphanesi, tiyatrosu, fitness merkezi, plajı ve alışveriş mağazaları olacak teknenin içinde ayrıca ünlü The Wolseley restoranın ve bir gece kulübünün de hizmet vermesi planlanıyor. Son derece lüks ve butik bir tasarım anlayışıyla düzenlenmiş odalarda, misafirler eşsiz bir konfora ve dinlenme olanaklarına sahip olacak, kendilerini gerçekten de ayrıcalıklı hissedecekler.


Önerilen yazılar