En Baba Hediyeler

Babalar Günü’nde hayatınızın en ‘özel’ adamına, kendisini daha da özel hissetmesini sağlayacak hediye önerileri…

Babalara soracak olursak genelde çoğu, Babalar Günü için özel bir hediye istemediğini söyler. Onlara inanmayın; çünkü içten içe hepsi küçük bir sürprizle mutlu olacaklarını bilir. Eğer ne alacağınıza karar veremiyorsanız, en iyisi babanızın karakterine ve hobilerine uygun seçenekler arasından bir tercih yapmak. Neyse ki biz bu konuda size yardımcı olmaya hazırız.

Sportif Babalar

Babanız doğa sporlarına meraklıysa, haftasonlarını kamp yaparak ya da doğa yürüyüşlerine çıkarak geçirmeyi seviyorsa, hediye seçiminde spor yaparken işine yarayacak alternatiflere yönelebilirsiniz. Sağlam bir yürüyüş ayakkabısı, yağmur ihtimaline karşı su geçirmez bir yağmurluk ya da hafif ve çok bölmeli bir outdoor sırt çantası onu sevindirmeye yeter de artar.

babalargunu_05

Bakımlı ve Şık Babalar

Erkeklerin çoğu, konu kıyafet olduğunda dolabına çok fazla özen göstermez. Eğer babanız 10 yıl boyunca aynı tişört ve pantalonları giymekten gocunmayanlardan değilse, işiniz kolay demektir. Havalı bir kol saati, şık bir gömlek, belki kendi isminizi üzerine yazdırabileceğiniz bir yaka iğnesi ya da kol düğmesi satın alarak günü kurtarabilirsiniz.

Seyahat Tutkunu Babalar

Eğer her Babalar Günü’nde aldığınız, pahalı parfüm ya da ipek kravat gibi klasik hediyelerden sıkıldıysanız, ona olan sevginizi çok daha farklı bir yolla gösterebilirsiniz. Özellikle de seyahat etmeyi seviyorsa… Bir turla dünyanın uzak noktalarından birine birlikte yapacağınız bir yolculuk ya da çok daha hesaplı, iki günlük bir haftasonu tatili hiç kuşkusuz aranızdaki ilişkiyi daha fazla pekiştirecektir.

babalargunu_06

Gurme Babalar

Bazı erkekler mutfakta vakit geçirmekten büyük keyif alır. O zaman leziz yemekler hazırlarken, babanızın hem işini kolaylaştıracak hem de yemek yapmaktan çok daha fazla zevk almasını sağlayacak hediyelerle onu mutlu edebilirsiniz. Dünya mutfağından tarifleri barındıran güzel bir yemek kitabı, işini kolaylaştıracak bir bıçak ya da yemeklerini tatlandıracağı bir baharat seti mutlaka babanızın hoşuna gidecektir. Peki gurme bir restoranda keyifli bir akşam yemeğine ne dersiniz?

babalargunu_04

Teknolojiye Meraklı Babalar

Babanız teknolojiyi yakından takip ediyorsa, şanslısınız demektir; çünkü teknoloji dünyası her geçen gün karşımıza çıkardığı yeni oyuncaklarla tahmin edemeyeceğiniz kadar çok seçenek sunuyor. Cep telefonundan tutun da şık bir kulaklığa; fotoğraf makinesinden akıllı saatlere; müzik sistemlerinden hoparlörlere, hatta tabletlere kadar önünüzde sınırsız sayıda seçenek var. Size düşense sadece en doğru seçimi yapmak…

babalargunu_07