MAKALE

Enerjinizi Artıracak Dijital Antrenörler

Enerjinizi Artıracak Dijital Antrenörler

Isınan havalar yavaş yavaş ruhunuzu canlandırırken, bedeninizi de kışın ağırlığından kurtarmaya ne dersiniz?

Fit ve enerjik olmak için spor salonlarına yazılıp, saatlerce ter dökmenize gerek yok. Telefonunuzu açıp, hemen bir spor uygulaması yükleyerek, ister evinizde, ister evinize yakın bir parkta vücudunuza hareket getirmeye başlayabilirsiniz. Kişisel spor eğitmeniymiş gibi sizi yönlendirecek bu uygulamalarla günde sadece 10 dakika spor yapmak bile bünyenizi güçlendirecek. Vücudunuz alıştıkça spora daha fazla zaman ayırmak isteyeceğinize ise hiç şüphe yok. İşte size bu güzel alışkanlığı edindirecek, bir telefon uzaklığındaki dijital antrenörleriniz!

Sworkit

Yoga, kardio, güç artırma ya da esneme kategorilerinden birini seçip, Sworkit’in spor programlarına katılarak kendinizi hemen yaza hazırlamaya başlayabilirsiniz. Sworkit ile o gün yapmak istediğiniz antrenman süresini de kendiniz seçebilirsiniz. Eğer başlangıç seviyesindeyseniz, Sworkit’in her hareketi ayrıntı ile anlattığı videoları izlemeyi ihmal etmeyin.

Sworkit

Sworkit

Keelo

Spor yapmayı zaten günlük bir alışkanlık haline getirmiş olanlar için önerdiğimiz Keelo, yoğun antrenman programını spor salonunun dışına da çıkarmak isteyenler için birebir. Size sanal bir koç atayan uygulama, sorularınıza da cevap veriyor ve çalışmalarınız üzerine feedback veriyor.

Keelo

Keelo

Charity Miles

Charity Miles uygulamasını kullanarak bir taşla iki kuş vurabilir, bir yandan kalori yakarken diğer yandan uygulamanın sponsorlarının yardım kuruluşlarına bağış yapmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle bisiklet kullanırken, koşarken ve yürürken kullanabileceğiniz bu uygulama, size spor yapmak için farklı bir motivasyon kaynağı sağlayacak.

Charity Miles

Charity Miles

Daily Yoga

Eğer tercihiniz enerjinizi yogadan almaksa, Daily Yoga uygulaması ile günlük  akışınızı başlatabilirsiniz. Her seviyeye uygun yoga pozlarını bulabileceğiniz uygulama, size kişisel bir yoga koçu gibi yardımcı olacak. Vücudunuz yeterince hareket ettikten sonra, meditasyon özelliğinden yararlanarak ruhunuzu dinginleştirmeyi de ihmal etmeyin.

Daily Yoga

Daily Yoga

Nike + Training Club

Seviyenize özel fitness programları tasarlayan Nike + Training Club, dijital alemde bulabileceğiniz en güzel fitness uygulaması. Siz çeşitli kategorilerden odaklanmak istediğinizi seçiyorsunuz, Nike+ ise size gün gün yapmanız gerekenleri söylüyor. Videolar ve sesli anlatımlar antrenmanlarınızı adım adım yönlendiriyor. Beslenme önerileri ve yarışmalar sayesinde kullanıcının motivasyonunu artırmak da amaçlanıyor.

Nike + Training Club

Nike + Training Club

Nike + Training Club

Nike + Training Club

Nike + Training Club

Nike + Training Club


Önerilen yazılar