İlhamını Modadan Alıyor

İşte karşınızda Rolls-Royce’un yepyeni Cullinan – Inspired by Fashion koleksiyonu!

Lüks otomobil üreticisi Rolls-Royce, çok özel bir koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde Miami’de gerçekleşen Art Basel çağdaş sanat etkinliğinde lüks tutkunlarına ve sadık müşterilerine tanıttı. Cullinan SUV modeli için en son moda trendlerinden esinlenen Inspired by Fashion modelleri, cesur renk tonlarından ilham alan Re-Belle ve işlevle modayı bir araya getiren Fu‑Shion’dan oluşuyor.

Rolls-Royce’un kendi başına birer sanat eseri olan bu yeni otomobilleri sanat, moda, tasarım alanlarında trendleri tanımlayan ve güncel hareketleri etkileyen eklektik zevklere sahip kişilere bespoke versiyonlar sunacak. Projenin tasarımcıları bespoke olanaklarını genişletmek ve farklı kişilikleri yansıtmak amacıyla Cullinan – Inspired by Fashion için sekiz farklı renk kombinasyonu yarattı. “Re-Belle” koleksiyonunun odak noktasında canlı tonlar, eğlenceli dokular ile çağdaş renk trendleri kullanılıyor. Fu-shion koleksiyonu ise İlkbahar/Yaz 2023 trendlerini yansıtan fonksiyonel öğelerle bezenmiş, sokak giyimini çağrıştıran yüksek modayı faydacı bir yaklaşımla yeniden yorumluyor.

Rolls-Royce Bespoke Kolektifi tarafından tasarlanan bu zarif arzu nesneleri ayrıca büyülü bir gökyüzünü otomobilin iç kısmının ötesine taşıyan, tamamen yeni Starlight bagaj kapağına da sahip. Üretimi 22 saatten fazla süren bu bespoke özellik, delikli deriye yerleştirilmiş 192 yumuşak ışıklı yıldız içeriyor.

Rolls-Royce Cullinan Inspired by Fashion’un alıcıları otomobilin renklerine uygun seyahat valiz setlerini de kendileri seçebilecek. Setler, dört farklı iç temanın her birini tamamlayacak şekilde tasarlanmış. Seyahat koleksiyonu, 24 ya da 48 saatlik seyahat çantaları ile el çantası ve düzenleyici çantalardan oluşuyor.


Önerilen yazılar