MAKALE

Keyif İçin Tasarlandı: Yeni Corolla

Keyif İçin Tasarlandı: Yeni Corolla

Yeni Corolla artık daha da çekici. 20 yılı aşkın süredir hibrit araçlar üreten ve geliştiren Toyota’nın kendi kendini şarj edebilen bu ileri teknolojisi artık yeni Corolla’da da sunuluyor. Göz alıcı görünüm ile güçlü performansın uyumu, en yeni teknolojiler ve güncellenmiş güvenlik özellikleri ile yeni Corolla artık tüm zamanların en iyisi.

Toyota’nın Yeni Global Mimarisi (TNGA) platformu kullanılarak üretilen yeni Corolla, yere daha yakın ağırlık merkezi ve bağımsız çift salıncak arka süspansiyonu sayesinde daha dinamik bir yol tutuşu ve kontrol sağlıyor. Geliştirilmiş olan süspansiyon sistemi sarsıntısız, sessiz ve konforlu bir sürüş sağlarken 1,8 litre benzinli hibrit sistemi düşük yakıt tüketiminin yanı sıra heyecan verici bir sürüş deneyimi de sunuyor. Üstelik 1,6 litre benzinli motoru da seçenekler arasında bulunuyor.

Şık ve akıcı çizgilere sahip yeni Corolla, güçlü duruşu ile dikkatleri üzerine çekiyor. LED farlar, lake siyah ızgaralar, şık krom detaylar ve 17″ alüminyum alaşımlı jantlar gibi gösterişli dış özellikler yeni Corolla’nın dikkat çekici tasarımını tamamlayarak ona üstün prestij kazandırıyor.

Yeni kokpit, kullanımı kolay üstün teknolojiler ile dikkat çekici tasarımı bir araya getiriyor. Geri görüş kamerası entegre edilmiş Toyota Touch® 2 multimedya sistemine, 8″ renkli dokunmatik ekran kullanılarak rahatça ulaşılıyor. Kablosuz Şarj Ünitesi de, akıllı cep telefonlarını, kabloya gerek kalmadan şarj edebilme imkanı veriyor.

En gelişmiş güvenlik donanımlarını opsiyonel değil, standart olarak sunan Yeni Corolla Hybrid’in tüm donanım seviyelerinde benzersiz Toyota Safety Sense özellikleri sunuluyor. Bu yüksek teknolojiye sahip güvenlik özellikleri, siz ve yayalar için sürüşü daha kolay ve güvenli hale getiriyor.


Önerilen yazılar