MAKALE

Lüks Maceralara Doğru Tam Yol İleri!

Lüks Maceralara Doğru Tam Yol İleri!

Bir keşif teknesiyle lüks bir yatın mükemmel birleşimi Damen Power Play ile Kaptan Cousteau’nun seyahatlerine benzer maceralar yaşayabilirsiniz.

Hollandalı gemi üreticisi Damen bu yaz deniz yolculuklarına heyecan katacak yepyeni bir lüks yat modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Power Play adını verdikleri 55,5 metrelik bu yat aynı zamanda Damen’in yat ailesinin altıncı üyesi olacak.

Ailenin diğer üyeleri gibi Power Play de macera ve lüksü mükemmel bir şekilde harmanlayacak özelliklere sahip. Üç suit’inde altı kişiye kadar ağırlayabilen, güneşlenme terası ve panoramik manzaralı bir ana güvertesi olan Power Play, hem kısa yolculuklar hem de uzun seyahatler için ideal.

Deniz yolculuklarında sadece denizin ve güneşin keyfini çıkarmaktan çok, daha aktif yaşamayı seven ve keşfe meraklı yat tutkunlarının bayılacağı bu yepyeni konsept ayrıca deniz uçaklarını, motorlu tekneleri ve küçük denizaltılarını da taşıyabilecek bir alana da ev sahipliği yapıyor. Ayrıca ailenin diğer üyelerinden farklı olarak yatta 55 metrekarelik bir Macera Merkezi bulunuyor. Yat sahipleri burayı ister bir dalış merkezine, ister bir beach club’a dönüştürebiliyor. Teknenin motorları ve diğer kritik işlevleri için yedek sistemler bulunuyor, böylece kardan millerce uzakta bile olduğunuzda güvenliğiniz garanti altına alınıyor. Maksimum hızı 20 deniz mili olan Power Play ayrıca sıfır atık sistemiyle tasarlandığından deniz sığınakları gibi özel korunan bölgelere de giriş yapabiliyor.

Damen’in ürün direktörü Mark Vermeulen, Power Play’in ortaya çıkış konseptini  “Lüks yatlara alışılmışın dışında bir bakışla yaklaşıyoruz. Müşterilerimiz dalmayı, uçmayı, lüks oyuncakları ve gerçek tekneleri seviyor. Hayatları boyunca unutmayacakları maceralara atılmak istiyorlar,” diye açıklıyor.

Her türlü maceraya hazır Damen Power Play, doğa, deniz ve tekne meraklılarının hayatına eşsiz bir heyecan katacak.


Önerilen yazılar