MAKALE

Mercedes-EQ dünyası sizi bekliyor.

Mercedes-EQ dünyası sizi bekliyor.

Mercedes-Benz olarak dünyanın iyiliği için yeni nesil elektrikli araçlarımız ve sürdürülebilir teknolojilerimizle daha güzel bir geleceğe adım adım ilerliyoruz. Sizi Mercedes-EQ dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz.

Mercedes-Benz elektriği mükemmele ulaştırarak mobiliteyi yeniden tanımlıyor. Yeni bir çağ başlıyor ve elektrik devrimi EQ devrini yaratıyor.

Siz de Mercedes-EQ ailesinin bir parçası olmak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşarak EQC ile ilgili detaylı bilgi alabilir veya Yeni EQS modelimiz geldiğinde öncelikli olarak detaylardan haberdar olabilirsiniz.

EQC için iletişime geçin

Yeni EQS için bilgilerinizi paylaşın

Mercedes-Benz olarak sürdürülebilir bir dünya için rüzgar ile güçlerimizi birleştiriyoruz.

Dünyamızın ekosistemini ve geleceğini önemsiyoruz. Bunun için 2022 yılından itibaren dünya çapındaki tüm Mercedes-Benz fabrikalarımızın elektrik enerjisini yalnızca yenilenebilir enerji kaynaklarından elde etmesi üzerine çalışıyoruz. Böylelikle sürdürülebilirlik yolunda bir kilometre taşı daha eklemiş olacağız. Sürdürülebilir teknolojilerimizi incelemek için tıklayın.

Sürdürülebilirlik hakkında projelerimizi keşfedin

Mercedes-EQ. Şimdi elektriğin Mercedes’i var. 

Geleceğin sürüş deneyimini anlatırken elektromobilite kavramını kullanıyoruz. Bu sayede sıfır emisyonlu, doğa dostu materyallerin kullanıldığı yeni nesil otomobilleri ve daha sürdürülebilir bir dünya için ortaya koyduğumuz vizyonu ifade ediyoruz.

Mercedes-EQ evrenini keşfedin

Mercedes-EQ’dan Yeni EQS. Dünya, bu senin için. 

Teknolojinin son dokunuşları onunla hayat buldu. Yüksek menzili ve sıfır emisyon değerleri ile Mercedes-EQ dünyasının yeni yıldızı Yeni EQS, dünyaya ve geleceğe bir saygı duruşu sergiliyor.

Yeni EQS modelini keşfedin

Mercedes-EQ’dan Yeni EQC. Elektrik, şimdi olması gerektiği gibi. 

Sıfır emisyon değeri, sessiz sürüş deneyimi, uzun menzili ve akıllı şarj teknolojisiyle Yeni EQC, geleceğin sürüş dinamiklerini şimdiden keşfetmenizi sağlıyor.

Yeni EQC modelini keşfedin