Merhaba Bahar, Merhaba Yeni Brandlife!

Brandlife desteğiniz ve sevginiz ile büyümeye devam ediyor. Şimdi yepyeni bir tasarımla, yeni bir yolculuğa başlıyoruz…  Artık trend belirleyici ve güncel içeriklerimiz  ile her ay değil her gün sizlerleyiz.  Hayatı bizimle keşfetmeye devam edin!

Brandlife’ın yayın hayatına başlamasının üzerinden tam sekiz yıl geçti. Bu süre zarfında sanat, moda, tasarım, seyahat, gastronomi, otomobil ve teknoloji gibi pek çok kategoride hazırladığımız ilgi çekici içeriklerle siz okurlarımızın beğenisini kazanmayı başardık. 2012 yılının eylül ayında ise sürekli gelişen ve değişen dijital dünyaya ayak uydurmak için Brandmail üyeleri için aylık olaran yayınlanan Brandlife’ı dergi uygulaması olarak App Store ve Google Play’e taşımaya karar verdik. Dijitalden doğmuş ilk dergi olarak, yayınlandığı ilk günden App Store sıralamalarında birçok kategoride birinci sıraya yükselen Brandlife, böylelikle bu kararımızın çok doğru olduğunu hemen kanıtlamış oldu.

brandlifesite_05

İşte 2008 yılından bu yana Brandmail üyeleri için aylık olarak üretilen ve dijital platformlarda varlığını sürdüren lifestyle içerik kaynağı Brandlife, nisan ayıyla birlikte yepyeni bir yolculuğa başlıyor. Hedefimiz yıllardır beğendiğiniz yayın çizgimizi bozmadan, çok daha güncel haberlerle, modern bir tasarımla ve şehir hayatına kılavuzluk edecek konularla sadece her ay değil, her gün sizlere ulaşabilmek. Brandlife’ı artık çok daha zengin günlük içeriğiyle hem web sitesi üzerinden hem de Facebook ve Instagram gibi sosyal ağlardan takip edebilecek; dilerseniz öneri ve yazılarınızla katkıda bulunabileceksiniz. Eğlenmek, paylaşmak ve keşfetmek için bizi takip etmeye devam edin…


Önerilen yazılar