Özel Dokunuşlar, Yeni Modeller

Porsche’nin performansı günlük kullanımla birleştirdiği en iyi örneklerinden olan 718 serisi, yeni tasarım öğeleriyle yepyeni bir karaktere büründü.

Porsche’nin kısa zaman önce tanıttığı 718 Boxster Style Edition ve 718 Cayman Style Edition modelleri sürüş keyfi ve günlük pratikliğin birleşimini temsil ediyor. Style Edition ile çarpıcı bir tasarıma önem veren müşterilere özel bir seçenek sunan Porsche, Yakut Yıldız Neo gövde rengini bu modellerde öne çıkarmış.

Bu özel rengin dışında modellere has, açıkça ayırt edilebilen başka özellikler de var. Örneğin, yeni versiyonlarda parlak siyah 20 inç 718 Spyder jantlar kullanılmış ve jant göbeği kapaklarında renkli Porsche armalarına yer verilmiş. Siyah spor egzoz boruları ve arkadaki parlak gümüş renkli “Porsche” yazısı Style Edition’ın bir başka ayırt edici özelliği.

718 Boxster Style Edition’ın üzerindeki “Boxster” yazısı, yan camların üzerinde özel kabartma bir etiket olarak tavana eklenmiş. Siyah veya beyaz olmak üzere iki 718 Style Edition kontrast paketi arasından seçim yapılabiliyor. İki paket de bagaj bölmesi kapağında dekoratif şeritler, yanlarda dekoratif “Porsche” yazıları, jantlar ve arkadaki model isimleri için sırasıyla siyah ve beyaz parlak boya kaplamaları içeriyor.

Style Edition modellerinin iç tasarımında, tebeşir rengi kontrast dikişlere sahip siyah deri paketi, paslanmaz çelikten aydınlatmalı kapı eşiği panelleri ve koltuk başlıklarında Porsche Arması dikkat çekiyor.

718 Boxster ve Cayman Style Edition modellerinin donanımı da etkileyici: LED gündüz farlarını içeren BiXenon farlar, geri görüş kamerası ile ParkAssist , Apple® CarPlay, hız sabitleyici, yağmur sensörlü otomatik kararan aynalar, ısıtmalı çok fonksiyonlu deri direksiyon simidi, ısıtmalı koltuklar, çift bölgeli otomatik klima kontrolü, tebeşir renkte kontrast dikişli siyah deri döşeme ve paspaslar ile hıza duyarlı direksiyon standart olarak sunulan özellikler arasında bulunuyor.

718 Boxster ve 718 Cayman’ın Style Edition modelleri, 220 kW (300 PS) güç üreten ve 380 Nm tork sağlayan 4 silindirli iki litrelik boxer tipi motora sahip. Standart olarak altı ileri manuel şanzımana sahip Style Edition modelleri, 5,1 saniyede (veya isteğe bağlı yedi vitesli PDK ile 4,7 saniyede) sıfırdan 100 km/s hıza ulaşabiliyor. Şanzıman seçiminden bağımsız olarak iki araç da 275 km/s azami hıza sahip.


Önerilen yazılar