Piknik İstanbul ile Keyifli Piknikler

Piknik sepeti yapmak maharet ister. Sepete neler koyacağınıza karar veremiyorsanız, Piknik İstanbul yardımcınız olmaya hazır.

Baharın yaza döndüğü bugünlerde piknik sezonunu da açmış bulunuyoruz. İstanbul’un kıyı şeritleri ya da ormanları piknikçileri beklerken; Piknik İstanbul ekibi de sepetinizi hazırlamak için size çeşitli önerilerde bulunuyor. Geçtiğimiz yıl önce Anadolu Yakası’nda hizmet vermeye başlayan Piknik İstanbul, şimdi de Avrupa Yakası’ndaki piknikçileri sevindiriyor.

piknikistanbul_02

Piknik sepeti hazırlamak biraz meşakkatli biraz da maharet isteyen bir iş. Eğer siz de bu konuda tecrübesizseniz, artık Piknik İstanbul kurucuları Ayça Bayrak ve Zeynep Kayahan’dan yardım alabilir; sizin için hazırlanan sevimli sepetlerle pikniğinizin keyfini artırabilirsiniz. Hazırlanan sepetler arasında; vegan kurabiyeler, granola bar ve kuru dut gibi seçenekler mevcut. Hafif ve sağlıklı beslenme üzerine kurulu bu sepetler; Geleneksel Sepet, Fika Sepeti, Yancı Sepeti ve Detoks Sepeti gibi isimlere sahip. İki kişilik bir sepetin fiyatı ise 150 TL’den başlıyor.

Bunun için tek yapmanız gereken, cuma günü 15.00’ten önce sepetinizi seçip info@piknikistanbul.com adresine mail atarak tutarı hesaba yatırmak. Sonrasında sepetiniz pick-up noktalarından ( Anadolu Yakası’nda Mitte Kadıköy, Avrupa Yakası’nda ise Blended Store Maçka) teslim alınabiliyor.

piknikistanbul_03