Telefonunuz Bunu Hak Ediyor!

Elimizden düşüremediğimiz akıllı telefonlar ne kadar gelişse de pil ömrü hala büyük bir sorun. İleri teknolojili şarj cihazları ile ona hak ettiği enerjiyi sağlayabilirsiniz.

Giderek hem sayıları hem de çeşitleri artan kablosuz şarj cihazları ile dolu bir dünyada, teknoloji meraklılarının her konuda üstünlüğü olan ürünleri duyması ve görmesi gerekiyor. Eğer kablosuz şarj olabilen telefonunuz için en gelişmiş teknolojiyi kullanmak istiyorsanız akıllı şarj çözümleri sunan Magnet Mount’un bu özel ürünlerine mutlaka göz atmanızı öneririz.

Cobra Pro Wireless Charging Mount, akıllı telefonları en verimli şekilde kullanmak ve yoldayken bile şarj edebilmek için özel olarak tasarlanmış bir akıllı şarj cihazı. Can sıkıcı kabloları ortadan kaldıran bu araç şarj cihazı, telefonunuzu diğer kablosuz şarj cihazlarına göre %40 daha hızlı şarj edebiliyor. Cihazın sahip olduğu basınç sensörü, telefonunuzu tutan kolların kilitlenmesini ve düşmemesini sağlıyor. Böylece en büyük ve ağır telefon modellerini bile güvenle şarj ediyor. Birçok telefon kılıfı modeliyle de uyumlu olan Cobra Pro Wireless Charging Mount, basit ve etkili tasarımıyla öne çıkıyor.

Daha zarif ve minimalist bir görünüm tercih ederseniz, Wireless Charging Magnet Mount, mıknatıslı bir çözümde size hızlı kablosuz bir şarj bağlantısı sunuyor. Araç içi ön panoya iyi uyum sağlayan ve telefonunuzun oturması için güvenli bir yere dönüşen cihaz, Powerful TrueGrip™ mıknatısı ile sarsıntılı yolculuklarda bile telefonunuzu sımsıkı tutuyor. Dönebilen yapısı sayesinde araç kullanırken telefonun ekranını istediğiniz açıdan görebiliyorsunuz. Cobra Pro gibi, %40 hızlı şarj edebilme becerisiyle gelen bu cihazın QuickSnap™ özelliği ise telefonunuzu tek elle, yarım saniyeden kısa sürede şarja takabilmenizi sağlıyor. Akıllı telefon kılıfınızın içine kolayca yerleştirebileceğiniz manyetik bir halka ile birlikte hemen kullanmaya başlayacağınız bu özel şarj cihazı, sadece araç içi değil evde kullanımlarınız için de uygun.

Yukarıdaki iki seçenekten birini (veya ikisini de) satın aldıktan sonra, aynı markanın Smart Brained şarj kablosuna da göz atmanızı öneriyoruz. Bu kablo çok kaliteli materyallerle üretildiğinden hem telefonunuzu hızla şarj ediyor hem de kolay kolay hasar görmüyor. Üstelik telefon tamamen şarj edildikten sonra çipli sensörü sayesinde güç çıkışını kapatarak onun gereğinden fazla şarj edilmesimi önlüyor ve pil ömrünün uzamasını sağlıyor. Yeşil renkli LED aydınlatması da bulunan bu özel şarj kablosunun siyah, kırmızı ve gri renklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Zaman ilerledikçe teknoloji de ilerliyor. Yeni tasarlanacak ürünlerin de en az bu şarj cihazları kadar kaliteli, kullanışlı ve estetik olmasını umuyoruz.


Önerilen yazılar