Tik Taklayan iPhone XS

Bu ilginç tasarımlı iPhone XS’in ileri teknolojisiyle üst düzey saatçilik sanatını birleştiriyor.

En yeni iPhone modelleri, tanıtıldıkları günden bu yana dillerden düşmüyor. Ancak bu kez iPhone XS ve XS Max modelleri çok farklı bir sebeple gündemimize geldi. Lüks tasarımlarıyla tanınan Rus markası Caviar, epey ilginç görünen ve iPhone’u gerçekten tik taklayan mekanik bir saate dönüştüren Grand Complications Skeleton‘u tanıttı.

Bu süslü iPhone’un merkezinde bir saat mekanizması bulunuyor, hafifçe telefonun dışına taşmış bir de kurma kolu var.

Caviar’ın bu özel tasarımının ardında yatan başlıca sebep, modern teknolojinin hayatımıza getirdiği yeniliklerin, geleneksel zanaatları unutmamıza engel olmasını sağlamak. Bu nedenle yüzyıllardır süregelen üst düzey saat üretim sanatını, teknoloji dünyasının en gözde ve yetenekli cihazına entegre etmişler. Kısacası klasik bir İsviçre saatine sahip olmanın verdiği ayrıcalık ve en yeni iPhone modellerinden birine sahip olmanın getirdiği keyfi bir araya getirmişler.

Grand Complications Skeleton serisi üç farklı renkte modelden oluşuyor: altın, titanyum ve pembe altın. Bu tasarımlar iPhone modelleriyle entegre olarak satılıyor ve çok özel kutusunda geliyor. Her bir renkten sadece 99 adet üretildiğinden bu tuhaf ama çekici birleşimi satın alanlar çok ayrıcalıklı bir cihaza sahip olmuş oluyor.


Önerilen yazılar