MAKALE

TOYOTA HILUX: Zarafet Güçle Birleşti!

TOYOTA HILUX: Zarafet Güçle Birleşti!

2016 ve 2017’nin en çok tercih edilen Pick – Up’ı Toyota Hilux ile yolculuklarınızı maceraya dönüştüreceksiniz. İsterseniz onunla işlerinizi halledin, isterseniz çılgın maceralara atılıp tüm yolları oyun alanına çevirin.

Yeni Hilux’ın süspansiyonu size üst sınıf bir SUV’dan bekleyeceğiniz sürüş konforunu yaşatır ve bunu efsanevi dayanıklılığıyla birleştirir.

Sağlam ve kaliteli dış tasarımı, en yeni teknolojilerden, dayanıklı ve çekici malzemelerden elde edilen konfor sayesinde her yolculuğunuzu keyfe dönüştüreceksiniz.Toyota Hilux iç mekan tasarımı ile tüm yolcular için geniş alan imkanı sunar, geniş omuz-baş mesafesi ve artırılan diz mesafesiyle herkes yolculuğunu en konforlu şekilde tamamlayıp bir sonraki Hilux macerası için hazır olabilir.

50. yıla özel yenilenen Hilux’ın arka kasa kapağı hem kullanım kolaylığı hem de bagaj hacminin tam olarak kullanılabilmesi için Alüminyum Sürgülü Kapak ile değiştirildi ve siz tüm maceralarınızı güvenle yaşayın diye Toyota Safety Sense özelliği eklendi. Yaya algılama özellikli ön çarpışma önleyici sistem ve şerit takip sistemi ile daha güvenli ve keyifli sürüşler için Toyota Hilux sizleri Toyota Plazalarda bekliyor.


Önerilen yazılar