MAKALE

Yalı Keyfini Yaşamak İçin Geri Sayım Başladı!...

Yalı Keyfini Yaşamak İçin Geri Sayım Başladı!

Üstelik ilk kez sunulan çok özel ödeme alternatifleriyle…

İstanbul’un denize sıfır son arazisinde yükselen lüks yaşam projesi SeaPearl Ataköy, statünün, şıklık, estetik ve ihtişamla yükseldiği, seçkin ve ünlü sakinlere özel, ayrıcalıklarla dolu bir dünya sunuyor.

Dünyanın en iyi markalarıyla dekore edilen yaşam alanlarının her odası, kesintisiz ve muhteşem Marmara Denizi manzaralı, ahşap zeminli, doğal çimli ve geniş teraslı kat bahçelerine açılıyor. Projede ayrıca, Osmanlı ile Fransız saray mimarisinden esinlenerek tasarlanan, barok tarzı büyüleyici bir peyzaj alanı bulunuyor.

Araç girişi olmayan 33.000 m2’lik alan, 1.200 m’lik sahil bandıyla bütünleşiyor. Avrupa’nın botanik bahçeleri gibi zengin doğal çeşitliliği, doğal dokuya uyumlu biyolojik göleti ve İnci Adası ile birlikte, SeaPearl Ataköy’ün saraylara layık güzelliğini gözler önüne seriyor.

Projede, tüm bloklarda yer alan spor salonlarının yanı sıra, çocuk oyun alanları, tenis kortu ve basketbol sahası mevcut. Tüm bunlara ek olarak, hemen yanı başınızda, aldığı ödüller ve hizmet kalitesiyle tüm dünyada tanınan Jumeirah’ın işletmesini üstlendiği 5 yıldızlı lüks otel yer alıyor.

Mimarisiyle dikkat çeken SeaPearl Ataköy’ün dalgalardan ilham alan dış hatları, denizin ruhunu yansıtıyor. 4 blok, alt katlardan yukarıya çıktıkça, toprak tonlarından gri ve mavi tonlara dönüşerek, denizi gökyüzüyle buluşturuyor. Ataköy’e bakan arka cephesinde, modernize edilmiş Selçuklu motifleri, 1. sınıf malzemelerle tasarlanan görkemli girişlere özgün bir hava katıyor.

Sadece 100 ünitede geçerli, fırsat dolu ödeme planlarımız için sizi tanıtım ofisimize bekliyoruz.

 

İLK DEFA ve 100 ÜNİTE İLE SINIRLI!

✔ 60 Ay 0 Vade Farkı

✔ 120 Ay 0,45 Vade Farkı

✔ Temmuz 2017 Teslim

buton

seapearllogo3


Önerilen yazılar