Yeni Bir Lüks Yaşam Klasiği

Sinpaş Boulevard’lar, şehrin merkezinde ama doğayla iç içe, size yakışan yeni bir yaşam klasiği sunuyor.

Artık doğayla iç içe yaşamak için şehirden uzaklaşma gerekliliği eskilerde kaldı. Şimdi İstanbul ve Ankara’da her biri ulaşım akslarına ve şehrin ritmine entegre lokasyonlarda konumlandırılmış Boulevard projelerinde, şehrin merkezinde, hayatın ritmini kaçırmadan doğayla iç içe yaşama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Boulevard’ların ustalıkla yorumlanan ve yeni yaşam standartlarına göre tasarlanan evleri, size genişleyen metrekarelerden daha fazlasını vadediyor. Ailenin tüm üyelerine daha fazla keyif alanı sunan geniş mutfaklar, büyük balkonlar, ferah pencereler, yüksek tavanlar Boulevard’larda sizi bekliyor.

İstanbul ve Ankara’da satışları devam eden Boulevard projelerinin mutluluğunuzu katlayacak yaşam lüksleri ile tanışın;

Boulevard Çankaya (Ankara)

1. Hayatınızın En Keyifli Adımlarını Boulevard Yolu’nda Atmaya Ne Dersiniz?

Dört mevsim yeşil kalan ağaçlarla donatılmış geniş yürüyüş yollarında, suyun dinlendirici etkisiyle rahatlayacak ve hayatınızın en keyifli adımlarını atacaksınız.

2. Ayrıcalıklı Bir Sosyalleşme Alanının Kefine Varmak İster Misiniz?

İyi bir kitap, dumanı tüten mis kokulu bir kahve… Cam Kütüphane’nin; ister size özel alanında yalnız kalabilir, ister büyük masalı alanlarında sosyalleşebilir ve her mevsimi dolu dolu yaşayabilirsiniz.

3. Dört Mevsim Size Özel Bir Alanınız Olsun İster Misinz?

Yaza ve kışa özel tasarlanmış localarda Boulevard Çankaya’nın doğayı şehre taşıyan peyzajını doya doya izleyebilirsiniz. Localarda günler güneşle daha geç, akşamlar sohbetlerle daha zor vedalaşacak!

4. Dolu Dolu Etkinliklerle Eğlenmeye Var Mısınız?

Geniş su bulvarları, sizi eğlence dolu etkinliklere ev sahipliği yapacak Çim Amfi ve Meydana götürecek.

5. Çocuklarınızın Hem Enerjisini Atıp Hem Sosyalleşeceği Oyun Alanlarının Birkaç Adım Ötesinde Yaşamak Nasıl Olurdu?

Kum, su gibi doğal ögelerle tasarlanmış Kumsallı Havuz ve Parky oyun alanı, şehrin merkezinde çocukların farklı duyularına hitap edecek.

Boulevard Sefaköy (İstanbul)

1. Boulevard Yolu’nda, Yemyeşil Ağaçların Gölgesinde Keyifli Yürüyüşlere Ne Dersiniz?

Yemyeşil ağaçlar arasında, keyifle adımlayacağınız bir yürüyüş yolunda yorulduğunuzda banklarda küçük molalar verebilir, güne yepyeni bir enerjiyle devam edebilirsiniz.

2. Ortak Çalışma Alanında Hem Sosyalleşip Hem Çalışmanın Keyfine Varmak İster Misiniz? 

Meydan Cafe’nin wi-fi alanları ve kolektif çalışma ortamlarıyla dilerseniz her yer açık hava ofisiniz.

3. Tüm İhtiyaçlarınızın Elinizin Altında Olduğu Bir Çarşıya Yürüme Mesafesinde Yaşamak Nasıl Olurdu?

Vaktinizi daha keyifli değerlendireceğiniz, size vakit kazandıracak bir yaşam için Boulevard Çarşı alanındaki özgün mağazalarla ihtiyaçlarınız hep yürüme mesafesinde.

4. Suyun Sakinleştirici Sesiyle İç İçe Bir Yaşam Sürmeye Hazır Mısınız?

Suyun sakinleştirici özelliği için kendinizi süs havuzunda, göletlerde, iskelelerde veya localardaki dingin sessizliğe bırakın.

5. Çocuklarınıza Doğayla Birlikte Büyüme ve Yaşıtlarıyla Beraber Eğlenceli Aktivitelere Katılma Şansınzı Vermeye Ne Dersiniz? 

Çocuklar doğayla birlikte büyüyor, doğayı her gün keşfediyor. Açık ve kapalı alanlarda yer alan alternatif oyun parklarında çocukların keyfi hep yerinde olacak. Kids Club, çocukların becerilerini geliştirmeye yönelik eğlenceli aktivitelerle onlara neşeli anlar yaşatacak.

6. Açık Havada Spor Yapıp Formda Kalma Ayrıcalığına Sahip Olmak İster Misiniz?

Boulevard Sefaköy’de açık havada spor yapmanın birçok keyifli alternatifi var. Dilerseniz doğayla baş başa fitness ya da yoga… Buhar odası, sauna ve Türk hamamıyla güne zinde başlayacak, formda bitireceksiniz.

Sinpaş Boulverd projelerinde tüm bu yaşam lükslerinin tadını çıkarmak için geç kalmayın! Size yakışan yaşamın keyfini sürmek için hemen aşağıdaki butona tıklayın!


Önerilen yazılar