MAKALE

Yeni Yıl Size Neler Getirecek?

Yeni Yıl Size Neler Getirecek?

2020 yılının hangi burcun hayatına neler getireceğini merak ediyor musunuz?

Heyecanla beklediğimiz ve yeni başlangıçlar yapmayı hayal ettiğimiz yepyeni bir yıl daha kapımızda… Peki astroloji ilmi, 2020’nin hangi burca ne getireceğini öngörüyor? Astrolog Danışman Sevim Dönmez’in yorumlarıyla 2020’nin özeti…

Koç:

Senenin ana konusu kariyeriniz ve sosyal statünüz olacak. Kariyerinizde yeni fırsatlar doğmasına rağmen yorulabilirsiniz. Sabretmeniz gerekir. Yuva konularına dikkat etmelisiniz. Siz dikkatinizi kariyer ve sosyal statünüze vereceksiniz ancak yuvayı da dikkate almalısınız. Maddi konular çok hareketli olacak. Fiziksel görüntünüzle ilgileneceksiniz.

Boğa:

Senenin ana konusu uzaklar, yabancılar, akademik kariyer olacak. Eğitim almak veya vermek isteyebilirsiniz. Hayatı son bir senedir değişmeyen varsa bu sene değişecek. Özgür olmak isteyeceksiniz. Aralık ayından itibaren sosyal statünüz ve kariyeriniz ön plana geçecek. Bu sene hazırlık aşaması olacak. İkili ilişkileriniz aniden başlayabilir veya sorunlu olanlar bitebilir. Başını alıp uzaklara gitmek isteyenler olacak.

İkizler:

Bu senenin ana konusu başkalarından gelen maddi kaynaklar, maddi destekler olacak. Miras konusu da gündemde olabilir. Senenin ikinci yarısında kendinizle, fiziki görüntünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için destek alacaksınız. Fiziksel sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir yıl olacak.

Yengeç:

Evlilik, uzun soluklu ilişki, ortaklık konularınız gündemde olacak. Kiminiz evlenebilir, kiminiz boşanabilir, kiminizi evleneceğiniz kişiyle tanışabilir, kiminiz de iş ortaklıklarına girebilir. Bu konularda fırsatlar uzun soluklu durumlar olarak gündeme gelecek. Sosyal çevreniz çok değişecek. Uzaklara seyahat edebilir ve burada yeni insanlarla tanışabilirsiniz. 2020 ikili ilişkileriniz için çok önemli bir sene olmaya aday.

Aslan:

Günlük iş hayatınız ve sağlığınız çok önemli olacak. İş hayatınızda firma değişikliği, sektör değişikliği, işin içeriğinin değişikliği gibi pek çok değişiklik olabilir. İş hayatınızda yeni başlangıçlar yapacaksınız. Yurt dışı, yabancılar, uzaklarla ilgili konularınız biraz sıkıntılı olacak. Sağlıkla sorunlarınız olabilir. Kalıcı tedaviye yönelik fırsatlar da çıkacak.

Başak:

Aşk hayatınız, çocuklarla ilişkileriniz ve yaratıcılığınızın gündemde olduğu bir yıl olacak. Bir hobiye başlayabilir veya bundan bir kazanç sağlayabilirsiniz. Yabancılarla ilişkileriniz de artacak, hatta daha önce hiç gitmediğiniz ülkelere gidebilirsiniz. Eğitimle ilgili konular gündeminizde olacak. Başkalarından gelen maddi desteklerinizde sıkıntı olabilir.

Terazi:

Aileniz, vatanınız bu senenin önemli konularından olacak. Bu konularda karşınıza fırsatlar çıkacak. Bu fırsatları köklendirebileceksiniz. İkili ilişkinizle ilgili sıkıntılarınız olabilir. Bu alanı iyileştirmeye çalışacaksınız. Başkalarından gelen maddi destekler konusunda karışık etkilere açıksınız.

Akrep:

Kardeşler, kardeşler kadar yakınlar, iletişim alanınız bu sene çok aktif olacak. Evlilik, uzun soluklu ilişki ve ortaklık alanınızda da değişim gözüküyor. İş ve sağlık konusundaysa dikkatli olmalısınız. Yılın ikinci yarısı başkalarından aldığınız destekler konusunda değişim söz konusu.

Yay:

Bu sene maddi kazançlar konusu çok ön planda olacak. Yatırım yapma olasılığınız çok yüksek. Özellikle bu yatırımı emlağa yapmak isteyebilirsiniz. Hayal ettiğiniz evi alabilir, keyifle yaşayabilirsiniz. Yapacağınız her yatırımın uzun soluklu getirisi yüksek olacak. İş hayatınızdaki değişim sizi biraz zorluyor. Aşk hayatınızı da gözden geçirmeniz gerekiyor.

Oğlak:

Son bir, iki senenin en gözde burcu sizsiniz. Hayatınız kökten değişiyor. Farklı bir insan olmaya adım attınız. Bu sene bu değişim tamamlanmış olacak. Bu yıl bütün fırsatlar size akacak. Yatırımlar yapacaksınız. Değişimler yaşayacaksınız. Hayatınızın en önemli senelerinden birini yaşıyorsunuz.

Kova:

Bu sene sizin için kişisel gelişim, bilinçaltınızdaki farkındalıklar ve yuvadaki değişimler anlamına gelecek. Maddi konularınız da gelişecek. Ev değiştirebilirsiniz, evinizin eşyasını değiştirebilirsiniz. Kiminiz farklı bir ülkeye yerleşebilir. Senin sonunda Satürn sizinle birlikte olmak için harekete geçecek.

Balık:

Bu sene sosyal hayatınız, arkadaşlarla ilişkileriniz ve hayalleriniz gündemde olacak. Yeni ve köklü arkadaşlıklar kuracaksınız. Bu arkadaşlar size çok destek olacak. Güçlü insanlardan destek alacaksınız. Bir hayalinizi gerçekleştirmeniz yüksek bir olasılık. Kardeşler ve kardeş kadar yakınlarla ilişkileriniz değişecek. Onların hayatındaki yenilikler sebebiyle ilişkileriniz değişecek. Yuvanızla da ilgilenmek durumunda kalacaksınız.

Yazar: Astrolog Danışman Sevim Dönmez


Önerilen yazılar