MAKALE

Yepyeni Corolla İle Tanışmaya Hazır Mısınız?...

Yepyeni Corolla İle Tanışmaya Hazır Mısınız?

Dünyanın en çok tercih edilen otomobili Corolla, daha prestijli tasarımı, en ileri teknoloji ve güvenlik donanımları ve hibrit motor seçeneği ile 14 Şubat’ta Toyota Plazalarda.

Toyota Hybrid, üstün yakıt tasarrufu ile mümkün olan en düşük emisyon değerlerini bir araya getiriyor. Yeni Corolla Hybrid, 1.8 litre hibrit motoruyla keyif verici, sarsıntısız ve rahat bir sürüş sağlarken, kendi kendine şarj olduğu için hiçbir zaman fişe takmak gerekmiyor.

Yeni Corolla’da sunulan en yeni Toyota Safety Sense teknolojileri, güvenlik özelliklerinde yeni bir standart belirlemektedir. Yeni Corolla sizi olası tehlikelere karşı uyarmakla kalmaz, ayrıca yolculuk boyunca size yardımcı olup destek verir. Böylece içiniz rahat olur ve yolculuğunuz her zamankinden daha keyifli ve konforlu geçer.

Yeni Corolla, yeni renk seçenekleri ve yeni jant tasarımları ile çekici görünümünü tamamlarken aracın prestijli tasarımını daha da ön plana çıkartıyor. Bu etkileyici dış görünüm, üstün kalitedeki şık iç mekan ile tamamlanıyor.


Önerilen yazılar