Zamana Meydan Okuyan Tasarım

Tasarım ve tekniği birlikte sunarak, cesur bir koleksiyona imza atan Welder; fütüristik bakış açısıyla tasarlanmış yeni koleksiyonu W75 ile saat severlerin beğenisini kazanıyor.

İtalyan saat devi Welder’in W75 Koleksiyonu zaman ilerledikçe adeta Geleceğe Dönüş filmlerindeki gibi en ideal tasarıma doğru ilerliyor…

Kadranındaki “2075’ten beri” ibaresi, sol tarafta yer alan kurma kolları, 6 farklı kayış ve kasa rengi, 23 farklı modelde hem otomatik hem de Quartz makineleri ile satışa sunulan tasarım, stilinde fark yaratmak isteyenlerin vazgeçilmez tamamlayıcılarından oluyor. Uzun kasa yapısıyla bileği saran modeller, 44,5 mm x 52 mm ölçüleriyle dikdörtgeni andırırken, kadranında tüm Welder modellerinde olduğu gibi “dual time” ve “three hands” olarak iki farklı fonksiyon türü bulunuyor.

“Tonneau” kasa saat meraklılarının göz alıcı koleksiyonu W75, kasa çizgisini değiştirerek bambaşka bir ürün ile sahneye çıkarken, koleksiyonda imza özelliği “photochromic” camın dışında yansıma önleyici mineral cam opsiyonu da yer alıyor. Otomatik makine seçeneği ile oyun alanını değiştiren yeni tasarım hem kasa çizgisi hem makine değişimi ile saat tasarımında kelebek etkisi yaratıyor.


Önerilen yazılar