Bir Divan Masalı

Divan Pastaneleri sizi yeni yılı masallar ülkesinde karşılamaya davet ediyor!

Divan Pastaneleri yeni yıla özel, birbirinden şık ve masalsı yılbaşı paketleri tasarladı. Dekoratif parçalara enfes Divan pralinlerinin, lokumların, madlenlerin ve drajelerin eşlik ettiği “Bir Divan Masalı” koleksiyonu, yeni yılda sevdiklerine tatlı bir sürpriz yapmak isteyenlere geniş seçenekler sunuyor. Yediden yetmişe masalların büyülü dünyasında hayalleri süsleyen koleksiyonda “Gizemli Yolculuk”, “Büyülü Rüya”, “Sihirli Gece”, “Kristal Düşler” ve “Harikalar Diyarı” konseptleri yer alıyor.

Gri ve mavinin tonlarının hakim olduğu on üç parçadan oluşan “Gizemli Yolculuk” paketinde birbirinden şık dekoratif objelerin yanı sıra Divan’ın leziz çikolataları da yer alıyor.

Masallardaki şatolardan ilhamla tasarlanan, kırmızı ve altın sarısının en ihtişamlı haliyle bir araya geldiği “Büyülü Rüya” sepet, box ve mini olmak üzere üç farklı konsepte sahip.

Masalların sihirli dünyasına yolculuk vadeden “Sihirli Gece” paketleri gecenin karanlığını yansıtan siyah, turuncu ve altın sarısı ile gizemli ve bir o kadar da şık iki farklı sepet ve box’tan oluşuyor. “Sihirli Gece” paketleri mistik, masal ve box olmak üzere üç farklı seçenekle yeni yıl hediyesi arayanlara zengin seçenekler sunuyor.

Mor ve gümüşün muhteşem uyumu ile peri masallarının ışıltısını taşıyan “Kristal Düşler” paketleri, on bir, yedi ve dört parçadan oluşan farklı boyutlarda sizlerin beğenisine sunuluyor.

Koleksiyonun son konsepti “Harikalar Diyarı” ise sizi sınırsızlık ormanına yolculuğa çağırıyor. Mavi, beyaz ve gümüş tonlarının hakim olduğu tasarımıyla sunulan “Harikalar Diyarı” box ve birbirinden farklı iki mini seçeneğiyle hediye arayışında olanların favorisi olmaya aday.

Masallardan ilham alan koleksiyonu Divan Pastaneleri’nden ve www.divanpastaneleri.com.tr üzerinden satın alabilirsiniz.

Divan Pastaneleri Lokasyonları:

İstanbul:

Divan Pastanesi Akasya

Divan Akmerkez

Divan Pastanesi Anadolu Hisarı

Divan Pastanesi Ataköy

Divan Pastanesi Ataşehir

Divan Pastanesi Bahçeşehir

Divan Pastanesi Bebek

Divan Pastanesi Elmadağ

Divan Pastanesi Erenköy

Divan Pastanesi İstinye

Divan Pastanesi Kalamış

Divan Pastanesi Mecidiyeköy

Divan Pastanesi Sütlüce

Divan Vadistanbul

 

Ankara;

Divan Pastanesi Çıukurhan

Divan Pastanesi Kızılay

Divan Pastanesi Koç Kule

Divan Pastanesi Köroğlu


Önerilen yazılar