Kusursuz Bir İtalyan İşi

İki İtalyan efsanesinin mükemmel sentezi: Ducati Streetfighter V4 Lamborghini.

Dünyanın en prestijli otomotiv markalarından bazılarına ev sahipliği yapan İtalyan Motor Vadisi’nin iki önemli ismi Lamborghini ve Ducati, paylaştıkları stil sahibi, sportif ruhlu ve ayrıcalıklı karakter özelliklerini kusursuzca birleştirerek, şu ana dek üretilmiş en çarpıcı Ducati Streetfighter V4 modelini ortaya çıkardı. Daha ilk bakışta teknoloji, performans ve estetik tutkunu iki markanın imzasını taşıdığını belli eden motosiklet, hız meraklılarını kendine hayran bırakacak nitelikte.

İkonik Lamborghini Huracán STO’nun tasarımından ilhamla ortaya çıkan modelin gövdesi Panigale V4’ü temel alıyor. Dışı Verde Citrea adlı yeşil ve Arancio Dac adlı turuncu renk tonlarının çarpıcı birleşimiyle boyanmış olan motor, aynı zamanda Lamborghini’nin kuruluş yılını temsilen 63 çıkartmalarıyla süslenmiş. Motorun karbon fiber aksamları ve jantları Huracán STO’nunkilerine çok benziyor, ancak arka jantlara titanyum kilit somunları eklenmiş. Bu süper motosiklet 1103 cc’lik bir motora sahip ve motor 208 hp değerinde güç üretebiliyor.

Yine Lamborghini’nin kuruluş yılını temsilen 630 adetle sınırlı üretilecek Ducati Streetfighter V4 Lamborghini’nin sahipleri, ayrıca motosikletin renk tonlarına özel tasarlanmış, kask ve cekete de sahip olabilecek.

Lamborghini’nin Speciale Clienti departmanı ise, Ducati’yle ayrı bir işbirliği yaparak 63 adet çok daha ayrıcalıklı model üretecek. Bu 63 model, Lamborghini sahiplerinin motorlarını kendi otomobillerinin renklerine göre kişiselleştirilmesiyle tasarlanacak.


Önerilen yazılar